•  

    502 532 508
    71 301 43 49

Bramy Garażowe

Jako, że dbamy o jakość i bezusterkowość naszych produktów,
polecamy bramy firmy Hormann z firmowymi napędami ProMatic i SupraMatic.
Wszystkie bramy i drzwi tej marki montowane są przez autoryzowanych montażystów/serwisantów produktów Hormann.
Zapewniamy profesjonalny dobór rozmiaru, koloru i struktury bramy do Państwa potrzeb.

Bramy Segmentowe

Wykorzystajcie Państwo liczne zalety bram segmentowych

Bramy segmentowe oszczędzają miejsce – pionowe otwieranie pozwala na zachowanie maksymalnej ilości wolnej przestrzeni zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Po otwarciu brama pozostaje pod stropem, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.

Bramy segmentowe są niezwykle uniwersalne, ponieważ można je zamontować w każdym otworze garażowym, zapewniając przy tym o 14 cm większą szerokość przejazdu niż w przypadku bram uchylnych. Dzięki trwałemu, elastycznemu i odpornemu na warunki atmosferyczne uszczelnieniu gwarantują doskonałą izolację garażu.

Garażowe bramy segmentowe są badane i certyfikowane zgodnie z wysokimi wymogami normy europejskiej PN-EN 13241-1. Przy pomocy listy kontrolnej bezpieczeństwa można sprawdzić, czy Państwa stara brama garażowa spełnia aktualnie obowiązujące europejskie normy bezpieczeństwa.

Mają Państwo możliwość wyboru: ocieplane garażowe bramy segmentowe LPU 67 Thermo i LPU 42 gwarantują wyjątkową lub bardzo dobrą izolacyjność cieplną, a ponadto najlepszą stabilność i cichą pracę. Nieocieplana garażowa brama segmentowa LTE 42 nadaje się idealnie do wolnostojących garaży, które nie wymagają dodatkowego ocieplenia. A jeśli wygląd drewna wpływa na wizerunek Państwa domu, wtedy najkorzystniej prezentuje się brama segmentowa LTH 42 z płytą wypełnioną litym drewnem firmy Hörmann.

LPU 67 Thermo

Ta energooszczędna brama jest zbudowana z segmentów o grubości 67 mm wyposażonych w przegrodę termiczną, dzięki czemu charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością cieplną

LPU 42

Ocieplana brama LPU 42 jest zbudowana z segmentów o grubości 42 mm, które gwarantują bardzo dobrą izolację.

LTE 42

Nieocieplane bramy LTE 42 są idealne dla wolnostojących garaży, które nie wymagają dodatkowego ocieplenia.

LTE 42

Bramy wykonane z paneli z litego drewna nadają się szczególnie do drewnianych domów lub budynków z drewnianymi elementami wykończeniowymi, np. domów z pruskiego muru lub z drewnianymi elementami elewacji.

Zapraszamy do kontaktu
Z chęcią pomożemy wybrać idealne rozwiązanie dla Państwa.
tel. 502 532 508

obsługujemy płatności:

Kontakt

ul. Kutrowskiego 19, Oława

tel.: 502 532 508
tel.: 71 301 43 49

biuro@oknadrozdowska.pl

zapraszamy od poniedziałku do piątku 

w godzinach od 09.00 do 17.00

Mapka dojazdowa

© 2020 Drozdowska. All Rights Reserved.