•  

    502 532 508
    71 301 43 49

Okna PCV

Team BLANCE MD
Okna Team Balance MD, to wielokomorowy system o głębokości zabudowy 82 mm, zapewniający podwyższoną efektywność energetyczną. Zaprojektowany z myślą o budownictwie najnowszej generacji, dążącym do radykalnego ograniczenia zużycia energii cieplnej, sprawdza się także w budynkach podlegających termomodernizacji. Okna Veka Team Balance MD, to niskie koszty ogrzewania, ciepło i korzystny mikroklimat we wnętrzach pomieszczeń.

Doskonała termoizolacyjność

Okna Team Balance MD, to idealne rozwiązanie dla budynków, w których dąży się do najwyższych standardów energooszczędności. Z powodzeniem można je stosować nawet w budownictwie pasywnym, gdzie roczne zużycie energii nie powinno przekraczać 15 kWh/m2.

Stabilność, komfort, bezpieczeństwo

Okna Team Balance MD bazują na sprawdzonych i docenianych przez użytkowników wzmocnieniach stalowych VEKA, zapewniających doskonałą statykę, bezpieczeństwo antywłamaniowe oraz niezawodne zachowanie funkcji użytkowych przez lata. Odpowiednia geometria profili czyni je wysoce odpornymi na działanie wszelkich niekorzystnych czynników, zarówno mechanicznych, jak i atmosferycznych. Układ trzech uszczelek skutecznie chroni przed hałasem, zimnem, wilgocią i przeciągami, a specjalne okucia, oszklenie i uchwyty stanowią niezawodne zabezpieczenie przed włamywaczami. Okna Team Balance MD są rozwiązaniem gwarantującym codzienny komfort użytkowania.

Dobry klimat

Okna Team Balance MD w satysfakcjonujący sposób wychodzą naprzeciw wyzwaniu, jakim jest połączenie wysokiej szczelności z zapewnieniem dobrej jakości powietrza w pomieszczeniach. Zapobiegają kumulowaniu się wilgoci i zapewniają ciepłe wnętrza o stabilnej temperaturze. Konstrukcja okien praktycznie uniemożliwia skraplanie się na szybach pary wodnej, przez co zapobiega rozwojowi grzybów pleśniowych

Klasyczny szyk

Okna Team Balance MD łączą użytkową funkcjonalność z wysoką estetyką, doskonale wpisując się w różne koncepcje architektoniczne. Kilkadziesiąt różnych wariantów kolorystycznych oraz możliwość wyboru faktury naturalnego drewna bądź aluminium dają dużą swobodę projektową. Energooszczędność nie jest przypisana do jednej stylistyki budowlanej, dlatego okna Team Balance MD zostały tak zaprojektowane, żeby harmonijnie dopasować się do każdej elewacji.

Paleta 55 kolorów

Spośród szerokiej palety kolorów w jakich dostępny jest ten profil każdy znajdzie coś dla siebie.

Energooszczędne AVANTE Forte
7 lat gwarancji na okna
Profil 6-komorowy Deceuninck/Inoutic (Made In Germany)
Profile bezołowiowe
Rama okienna ma „pełne” wzmocnienie
5 garniturów okuć do wyboru: Standard, Komfort, Multi, Designo, Antywyważeniowe
Szerokość systemowa (w podstawie) 84 mm
Potrójny system uszczelnień, dwie uszczelki oporowe i jedna środkowa
Szyba termoizolacyjna 4/18/4/18/4 o współczynniku Ug=0,5 z ciepłą ramką Swisspacer (do wyboru 5 kolorów ramki)
Klamka Hoppe Secustik

Ciepło, cicho, bezpiecznie

 

Zapraszamy do kontaktu
Z chęcią pomożemy wybrać idealne rozwiązanie dla Państwa.
tel. 502 532 508

obsługujemy płatności:

Kontakt

ul. Kutrowskiego 19, Oława

tel.: 502 532 508
tel.: 71 301 43 49

biuro@oknadrozdowska.pl

zapraszamy od poniedziałku do piątku 

w godzinach od 09.00 do 17.00

Mapka dojazdowa

© 2020 Drozdowska. All Rights Reserved.