•  

    502 532 508
    71 301 43 49

Wewnętrzne osłony okienne

Polecamy szeroki wybór wewnętrznych osłon okiennych:

ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzje drewniane to praktyczne osłony wykonane z naturalnego, ekologicznego drewna.

Umożliwiają precyzyjną regulację stopnia oświetlenia wnętrza, dodając wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Regulacja odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła. Występują w szerokościach lameli 25mm i 50 mm. Montaż możliwy jest do ramy okiennej ,ściany bądź sufitu.

ŻALUZJE PIONOWE

Żaluzje pionowe – verticale to praktyczne, estetyczne i komfortowe rozwiązanie w zakresie osłon przeciw słonecznych idealnie spełniają funkcję zasłon w biurach, bankach, hotelach czy domach.

Dzięki bogactwu wzorów i kolorów są również często stosowane do wystroju nowoczesnych mieszkań. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła, dzięki obrotowym pionowym lamelom. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Istotnym walorem veticali jest wielofunkcyjność, można je bowiem stosować nie tylko jako osłony okien, ale również jako kotary, ruchome ścianki działowe itp. Żaluzje pionowe nadają się idealnie do zasłonięcia bardzo dużych powierzchni Montaż możliwy jest do ściany lub sufitu.

ROLETKI DZIEŃ i NOC

Nowość w dekoracji okien

Ciekawe połączenie zalet rolet tekstylnych i funkcjonalności żaluzji poziomych. Płynne sterowanie za pomocą łańcuszka umożliwia dozowanie ilości światła przenikającego do pomieszczenia . I podobnie jak roleta materiałowa łatwo utrzymać ją w czystości. Roleta występuje w wersji wolnowiszącej i w obudowie kasetowej .Istnieje możliwość montażu do ściany ,sufitu oraz w sposób bezinwazyjny do ramy okiennej.

ROLETKI W KASECIE

Roleta materiałowa w kasecie z prowadnicami bocznymi montowana jest w świetle szyby i obsługiwana przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego.

Dzięki płaskim prowadnicom i opływowemu kształtowi kasety roleta stanowi integralną część okna. Nadaje się okien, w których po otwarciu przestrzeń miedzy skrzydłem okna, a ścianą jest bardzo mała. Pomniejszone wymiary całego sytemu nadają mu ciekawy i estetyczny wygląd. Ponadto jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż zmniejszona kaseta umożliwia szersze otwarcie okna, niż w przypadku zastosowania innych systemów.

ROLETKI DACHOWE W KASECIE DEKOLUX

System DEKOLUX przeznaczony jest do montażu na oknach dachowych.

Dzięki specjalnej kasecie i prowadnicom z aluminium roletki DEKOLUX pasują do większości typów okien dachowych (Velux, Fakro, Roto, Okpol). Roletka wyposażona jest w wygodny mechanizm sprężynowy, który umożliwia samoczynne zwijanie materiału do kasety, a wbudowane blokady pozwalają zatrzymać roletkę w dowolnie wybranej pozycji. Podstawowymi zaletami tego systemu jest prostota montażu oraz niezawodne działanie. Kaseta, prowadnice oraz belka dolna zostały tak zaprojektowane, aby zredukować do minimum wszelkie prześwity, co w połączeniu z odpowiednią tkaniną skutecznie chroni wnętrze przed ostrym światłem oraz nadmiernym nagrzewaniem się poddasza.

MOSKITIERY PRZESUWNE

Moskitiera przesuwna to komfortowa i elegancko wykonana osłona przeciw owadom.

Wykonana z profili aluminiowych i siatki z włókna szklanego. Montowana na do ramy okiennej lub we wnękę.

MOSKITIERY RAMKOWE

Moskitiery ramkowe okienne są najprostszą formą moskitier przystosowany do większości okien PCV i drewnianych.

Jest to ramka z profili aluminiowych w kolorach białym, brązowym i złotym dębie na którą naciągnięta jest siatka z niepalnego włókna szklanego. Gęsta siatka doskonale chroni pomieszczenie przed owadami, nie ograniczając przenikania światła i cyrkulacji powietrza . Mocowana jest bezinwazyjnie we framudze okna.

PANEL TRACK

Przesłony panelowe tzw. „panel track” są ciekawą alternatywą dla Vertikali (żaluzji pionowych) gdyż również one mogą zakrywać duże powierzchnie.

Są to pasy o szerokości 50-100cm poruszające się po wielotorowej szynie ,może być od 2 do 5 torów. Zaletą tego systemu jest możliwość wymiany w bardzo prosty sposób segmentów panelowych, które tworzą wówczas zupełnie nową kompozycję. Obsługa Panel Track`a może odbywać się za pomocą sznura lub przesuwane ręcznie. Montaż możliwy do ściany i sufitu.

PLISY

Plisy są nowoczesnym i funkcjonalnym rozwiązaniem do dekoracji okien.

Żaluzje plisowane można przesuwać z góry na dół i z dołu do góry. Dzięki swoim właściwościom pozwalają precyzyjnie regulować natężenie światła w pomieszczeniu. Materiał po złożeniu zajmuje mało miejsca. Są elementem osłony okna, który nadaje się do wszystkich rodzajów okien ściennych i dachowych. Sprawdzają się również w oknach o nietypowych kształtach. Montaż na skrzydle okiennym.

Zapraszamy do kontaktu
Z chęcią pomożemy wybrać idealne rozwiązanie dla Państwa.
tel. 502 532 508

obsługujemy płatności:

Kontakt

ul. Kutrowskiego 19, Oława

tel.: 502 532 508
tel.: 71 301 43 49

biuro@oknadrozdowska.pl

zapraszamy od poniedziałku do piątku 

w godzinach od 09.00 do 17.00

Mapka dojazdowa

© 2020 Drozdowska. All Rights Reserved.