Wewnętrzne osłony okienne

Polecamy szeroki wybór wewnętrznych osłon okiennych:

ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzje drewniane to praktyczne osłony wykonane z naturalnego, ekologicznego drewna.

Umożliwiają precyzyjną regulację stopnia oświetlenia wnętrza, dodając wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Regulacja odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła. Występują w szerokościach lameli 25mm i 50 mm. Montaż możliwy jest do ramy okiennej ,ściany bądź sufitu.

 

ROLETKI DZIEŃ i NOC

Ciekawe połączenie zalet rolet tekstylnych i funkcjonalności żaluzji poziomych. Płynne sterowanie za pomocą łańcuszka umożliwia dozowanie ilości światła przenikającego do pomieszczenia . I podobnie jak roleta materiałowa łatwo utrzymać ją w czystości. Roleta występuje w wersji wolnowiszącej i w obudowie kasetowej .Istnieje możliwość montażu do ściany ,sufitu oraz w sposób bezinwazyjny do ramy okiennej.

 

ROLETKI W KASECIE

Roleta materiałowa w kasecie z prowadnicami bocznymi montowana jest w świetle szyby i obsługiwana przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego.

Dzięki płaskim prowadnicom i opływowemu kształtowi kasety roleta stanowi integralną część okna. Nadaje się okien, w których po otwarciu przestrzeń miedzy skrzydłem okna, a ścianą jest bardzo mała. Pomniejszone wymiary całego sytemu nadają mu ciekawy i estetyczny wygląd. Ponadto jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż zmniejszona kaseta umożliwia szersze otwarcie okna, niż w przypadku zastosowania innych systemów.

PLISY

Plisy są nowoczesnym i funkcjonalnym rozwiązaniem do dekoracji okien.

Żaluzje plisowane można przesuwać z góry na dół i z dołu do góry. Dzięki swoim właściwościom pozwalają precyzyjnie regulować natężenie światła w pomieszczeniu. Materiał po złożeniu zajmuje mało miejsca. Są elementem osłony okna, który nadaje się do wszystkich rodzajów okien ściennych i dachowych. Sprawdzają się również w oknach o nietypowych kształtach. Montaż na skrzydle okiennym.